Pokaż listę

Znajdź swojego agenta do zadań specjalnych

gratka.pl

Jak często kupujesz mieszkanie? O ile nie jesteś wytrawnym inwestorem na rynku nieruchomości, zwykle robisz to raz, może dwa, bardzo rzadko trzy razy w życiu. Nie może więc dziwić, że swoją wiedzę na temat rynku czerpiesz przede wszystkim z tekstów zawartych na stronach internetowych. Nawet gdyby dokonać solidnej lektury artykułów poradnikowych, poświęconych zakupom na rynku nieruchomości, i tak w procesie poszukiwania oferty, a następnie w trakcie transakcji, możesz natknąć się na przeszkodę, jaką będzie brak odpowiedniego doświadczenia i wsparcia. Wtedy właśnie może przydać Ci się pośrednik. Dobry, sprawdzony specjalista.

Samemu czy z pośrednikiem?

Oczywiście to tylko jedno z szeregu pytań, na które należy odpowiedzieć na początkowym etapie poszukiwań, ale o tyle ważne, że warunkuje sposób szukania i metody poruszania się po rynku nieruchomości.

Jeżeli na spotkaniu towarzyskim, czy prelekcji wśród potencjalnych nabywców mieszkań ktokolwiek pyta mnie o powody, dla których miałby skorzystać z usług pośrednika, w mojej osobistej piramidzie atutów pierwsze miejsce zajmuje oszczędność czasu. Tak, właśnie czas. Wcale nie bezpieczeństwo, wcale nie doradztwo, czy kompleksowa obsługa. Zabiegani miedzy pracą a obowiązkami domowymi, często nie jesteśmy w stanie skupić się, poświęcić odpowiednio wiele uwagi na monitorowaniu aktualnych ofert na rynku. Wiele ciekawych propozycji przeoczamy bezpowrotnie, bo nie starczyło nam czasu na dostrzeżenie oferty, obejrzenie jej, ocenienie i zainteresowanie się, czy właśnie ta opcja ma sens.

Szukasz okazji, prawda? Takie istnieją, ale korzystają z nich ludzie, którzy stale, nieprzerwanie obserwują rynek nieruchomości i są w stanie z tysięcy ofert wybrać tę najlepszą. Mając pośrednika, dobrego agenta, powierzamy mu lwią część niewdzięcznej pracy związanej z przeczesywaniem niezliczonych zakamarków Internetu. Skuteczny doradca nie tylko zaoszczędzi Twój czas, ale w całym gąszczu ofert znajdzie te, które najpełniej spełniają Twoje oczekiwania. Jeżeli poszukiwałeś/-aś samodzielnie mieszkania to wiesz dobrze, ile czasu trwa wertowanie stron z ofertami. Pamiętaj, że to dopiero początek procesu…

Więcej na gratka.pl

gratka.pl
Pokaż listę
Facebook